Informace pro strávníky

Vážení strávníci,

prosím vás o přihlášení obědů telefonicky na 732 190 305 nebo e-mailovou adresou: sj.zeletice@seznam.cz.

Částku stravného na září zaplaťte nejpozději do 5.9.2021 na účet 285 998 619/0300 nebo hotově na adrese školní jídelny. Při platbě přes účet použijte vaše evidenční číslo jako variabilní symbol, který vám byl přidělen. V případě, že neznáte vaše evidenční číslo, informujte se u vedoucí školní jídelny.
Pokud částku za stravné neuhradíte, nebude vám vydán oběd.

Stravné na následující měsíce (říjen, listopad, …) zaplatíte vždy do 25. dne předchozího měsíce. Např.: pokud chcete odebírat obědy v říjnu, musíte stravné zaplatit nejpozději do 25.9.2021.

Přihlašování obědů: Obědy nahlašujte vždy den předem do 14:30.

Odhlášení obědů: Oběd odhlašujte nejpozději den předem do 14:30, v případě nemoci se musí v daný den oběd odebrat jinak propadne.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte vedoucí školní jídelny na čísle 732 190 305.

S pozdravem

Vedoucí ŠJ Markéta Rucká