Charakteristika

Školní jídelna je součástí areálu školy. Nedávno prošla rekonstrukcí, při které došlo k navýšení kapacity obědů, modernizaci vybavení kuchyně i jídelny a zbudováno bylo rovněž hygienické zázemí. Jídelna nabízí možnost stravování pro děti naší školy, pro děti blízkých mateřských škol, pro zaměstnance školy a cizí strávníky, kteří si mohou připlatit za dopravu až do domu. Jídelna vaří podle zásad zdravé výživy a nabízí možnost přizpůsobit stravu dle individuálních omezení dětí. Žáci, kteří využívají služby jídelny, se při stravování řídí Vnitřním řádem školní jídelny.

Od roku 2014 vznikla povinnost označovat v jídelním lístku alergeny, které daný pokrm obsahuje. Alergeny jsou značeny v jídelním lístku pod kódovým označením 01 až 14 dle seznamu potravinových alergenů (formát JPG, 854 kB), seznam je rovněž zveřejněn v jídelně blízko jídelního lístku.

Provoz

• výdej obědů probíhá od 11:30 do 13:30
  • přihlášení ke stravování - telefonicky (732 190 305) nebo prostřednictvím e-mailu (sj.zeletice@seznam.cz)
  • odhlášení jednotlivých obědů provádějte nejpozději den předem do 14:30, v případě nemoci se musí v daný den oběd odebrat jinak propadne