Naše úspěchy

Úspěch je pozitivní výsledek snahy jednotlivce nebo skupiny o dosažení určitého cíle. Úspěch znamená úplné, nebo alespoň částečné dosažení plánovaného cíle. Úspěch ale může být relativní v čase – tedy to, co se jevilo jako úspěšné, se může v průběhu času jevit jako neúspěšné a naopak. Kromě toho se může jednat i o subjektivní dojem to, co se jeví někomu jako úspěch, jinému člověku se může zdát neúspěšné a naopak. V každém případě každý člověk je rád úspěšný, chce zažít ten příjemný pocit, být něčím výjimečný, umět něco víc, než ten druhý. A právě proto jsme se rozhodli uveřejňovat na našich stránkách ocenění, která naši žáci v průběhu školní docházky získali. Některá ocenění obdrželi jednotlivci, jiná jsou určena celým týmům a zvláště cenná jsou ty, která byla určena naší škole. Níže proto najdete oskenované diplomy anebo fotky pohárů (seřazené od nejnovějšího k nejstaršímu) z různých sportovních a dovednostních disciplín.