Archiv zpráv

• 09 Lis 2022

Novinky ze školní jídelny | Archiv zpráv

Od října roku 2022 zavedla školní jídelna pro správu školního stravování nový software. S tím souvisejí i některé změny:

• platba stravného inkasním způsobem
    • přihlašování / odhlašování stravy přes modul strava.cz
    • aktualizace údajů o strávníkovi v systému

Proto vás prosíme o trpělivost a vzájemnou spolupráci, aby se nám podařilo systém zprovoznit ke spokojenosti všech. Součástí této spolupráce je i vyplnění a odevzdání nové přihlášky ke stravování, ve které naleznete i podrobnější informace k výše uvedeným změnám.
    Aktuální ceník stravného naleznete na školních stránkách (záložka Jídelna).

Přihláška ke stravování (formát DOCX)

Přihláška ke stravování (formát PDF)

Děkujeme za spolupráci a dobrou chuť :)

• 01 Zář 2022

Školní družina | Archiv zpráv

Prosíme rodiče, kteří budou využívat služeb Školní družiny, aby se seznámili s aktuálním zněním jejího Vnitřního řádu.

Dokument Vnitřní řád školní družiny (formát PDF)

• 30 Srp 2022

Organizace školního roku | Archiv zpráv

V dokumentu naleznete časové ohraničení jednotlivých pololetí, termíny prázdnin, dalších volných dní a předpokládaných školních akcí.

Dokument Organizace školního roku (formát PDF)

• 26 Srp 2022

INFORMACE O ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2022/2023 | Archiv zpráv

Slavnostní zahájení proběhne ve čtvrtek 1.9.2022 v 7:30 hod. v areálu ZŠ Želetice. Všichni žáci budou mít s sebou přezůvky. Je možnost dětem rovnou přinést pomůcky do výtvarné a tělesné výchovy.

Informace o školním informačním systému Bakaláři, školní družině, stravování a zájmových útvarech budou poskytovány postupně od 1. do 9. září.

Školní družina zahajuje provoz 2. září. První den odvede vychovatelka školní družiny žáky 1. stupně na dolní autobusovou zastávku, kde v 8:23 hod. odjíždí autobus, kterým odjedou i žáci 6. – 9. ročníku

Pozor, objednání či odhlášení obědů je časově omezené, maximálně den předem do 14:00.

Strava

přihlášení/odhlášení stravy