Archiv zpráv

• 19 Zář 2021

Kroužky | Archiv zpráv

• výuka kroužků pod SVČ Miroslav začíná v týdnu od 20. 9.
    • kroužkovné činí 300 Kč za kroužek na jedno pololetí
    • kroužkovné plaťte v hotovosti u p. uč. Kuklínkové, a to do pondělí 4. 10.
    • rozpis všech kroužků je k nahlédnutí (formát PDF, 445 kB)

• 03 Zář 2021

Rodičovská schůzka Bakaláři | Archiv zpráv

• ve středu 8. 9. 2021, od 16:00 hodin
    • v počítačové učebně v přízemí
    • určena přednostně rodičům nově příchozích dětí, tj. žáci 1. a 6. ročníku
    • proběhne ukázka používání systému a práce s ním
    • doneste si prosím vaše (rodičovské) přihlašovací údaje, případně mobilní telefon, dotazy a přípomínky a hlavně dobrou náladu

• 26 Srp 2021

Zahájení školního roku | Archiv zpráv

Slavnostní zahájení proběhne ve středu 1. září v 7:30 hod. v areálu ZŠ Želetice, v případě nepříznivého počasí v jednotlivých třídách.

Z důvodu covidových opatření bude vstup do budovy umožněn pouze žákům a jejich zákonným zástupcům. Všichni budou povinni mít při vstupu do budovy ochranu dýchacích cest.

Otestování na Covid-19 proběhne

• žáci 2. až 9. ročníku hned 1. září
    • žáci 1. ročníku až 2. září

Poznámka pro žáky 1. ročníku - děti dostanou první den základní informace o Bakalářích, školní družině, stravování a zájmových útvarech. S Sebou dětem rovnou přineste pomůcky do výtvarné a tělesné výchovy.

Školní družina zahajuje provoz 2. září. První den odvede vychovatelka školní družiny žáky 1. stupně na dolní autobusovou zastávku, kde v 8:23 hod. odjíždí autobus.

Přezůvky jsou povinné pro všechny žáky hned první den.

• 26 Srp 2021

Informace pro strávníky | Archiv zpráv

Vážení strávníci,

prosím vás o přihlášení obědů telefonicky na 732 190 305 nebo e-mailovou adresou: sj.zeletice@seznam.cz.

Částku stravného na září zaplaťte nejpozději do 5.9.2021 na účet 285 998 619/0300 nebo hotově na adrese školní jídelny. Při platbě přes účet použijte vaše evidenční číslo jako variabilní symbol, který vám byl přidělen. V případě, že neznáte vaše evidenční číslo, informujte se u vedoucí školní jídelny.
    Pokud částku za stravné neuhradíte, nebude vám vydán oběd.

Stravné na následující měsíce (říjen, listopad, …) zaplatíte vždy do 25. dne předchozího měsíce. Např.: pokud chcete odebírat obědy v říjnu, musíte stravné zaplatit nejpozději do 25.9.2021.

Přihlašování obědů: Obědy nahlašujte vždy den předem do 14:30.

Odhlášení obědů: Oběd odhlašujte nejpozději den předem do 14:30, v případě nemoci se musí v daný den oběd odebrat jinak propadne.

V případě jakýchkoliv dotazů volejte vedoucí školní jídelny na čísle 732 190 305.

S pozdravem

Vedoucí ŠJ Markéta Rucká